Workbench approver (1.0.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: - All -
ka: - ყველა -
