Workbench approver (1.0.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Required
kk: Қажетті

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық
