Workbench approver (1.0.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Required
ku: پێویستە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە
