Workbench approver (1.0.0) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Required
lt: Privalomas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Pending
lt: Laukiama

en: User name
lt: Nario vardas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Delete request
lt: Pašalinti prašymą

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
