Workbench Approver (1.0.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Approve
ml: അംഗീകരിക്കൂ

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Requested
ml: അഭ്യർത്ഥിച്ചു

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
