Workbench approver (1.0.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд
