Workbench approver (1.0.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Reset
os: Раздæрау

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Default
os: Æнæивд
