Workbench approver (1.0.0) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ
