Workbench approver (1.0.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Required
sq: Kërkohet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha
