Workbench approver (1.0.0) - en to sv translation catalogue (34 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Approve
sv: Godkänn

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Reset
sv: Återställ

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Default
sv: Förvald

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Approved
sv: Godkänd

en: Pending
sv: Väntar på

en: Due date
sv: Förfallodag

en: User name
sv: Användarnamn

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Embed
sv: Bädda in

en: Delete request
sv: Radera ansökan

en: Outdated
sv: Förlegad

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Moderation state
sv: Modereringsstatus

en: Asc
sv: Stigande

en: Content revision
sv: Version av innehåll

en: Content moderation state
sv: Modereringsstatus för innehåll
