Workbench approver (1.0.0) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Requested
ta: கேட்கப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமை

en: Required
ta: தேவை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Revision ID
ta: பதிப்பு குறியெண்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Embed
ta: உட்பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
