Workbench approver (1.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Required
th: จำเป็น

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Revision ID
th: แก้ไข ID

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
