Workbench approver (1.0.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
