Workbench Approver (1.0.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Sort by
sr: Сортирај по
