Workbench Approver (1.0.1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Approve
af: Keur goed

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Reset
af: Herstel

en: Required
af: Verplig

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Pending
af: Hangende

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
