Workbench Approver (1.0.1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Sort by
am: ደርድር
