Workbench Approver (1.0.1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Required
ar: ضروري

en: Default
ar: الافتراضي

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Approved
ar: معتمد

en: Pending
ar: معلّق

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
