Workbench Approver (1.0.1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Required
bg: Задължително

en: Default
bg: По подразбиране

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: В изчакване

en: Apply
bg: Търси
