Workbench Approver (1.0.1) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: Outdated
bo: དུས་ཡོལ་ཟིན་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Content revision
bo: ནང་དོན་གྱི་བསྐྱར་བཅོས
