Workbench Approver (1.0.1) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Required
ca: Necessari

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Approved
ca: Aprovat

en: Pending
ca: Pendent

en: Due date
ca: Data de venciment

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Embed
ca: Incrustra

en: Outdated
ca: Antiquat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Moderation state
ca: Estat de moderació

en: Content revision
ca: Revisió de contingut

en: The moderation state of the referenced content.
ca: L'estat de moderació de l'entitat referenciada.

en: Content entity type ID
ca: ID del tipus d'entitat de contingut

en: The ID of the content entity type this moderation state is for.
ca: L'identificador del tipus d'entitat de contingut la qual pertany a aquest estat de moderació.

en: Content entity ID
ca: ID de l'entita de contingut

en: The ID of the content entity this moderation state is for.
ca: L'identificador de l'entitat de contingut la qual pertany a aquest estat de moderació.

en: The revision ID of the content entity this moderation state is for.
ca: L'ID de la revisió de l'entitat de contingut pel qual és aquest estat de moderació.

en: Content moderation state
ca: Estat de moderació del contingut

en: The workflow the moderation state is in.
ca: El flux de treball al qual pertany l'estat de moderació.
