Workbench Approver (1.0.1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Approve
cs: Schválit

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Required
cs: Povinné

en: Default
cs: Výchozí

en: Notes
cs: Poznámky

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Approved
cs: Schváleno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Approval status
cs: Stav schválení

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Embed
cs: Vložit

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
