Workbench Approver (1.0.1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Default
cy: Diofyn

en: Updated
cy: Newidwyd

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
