Workbench Approver (1.0.1) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Notes
eu: Oharrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Approved
eu: Onartuta

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
