Workbench Approver (1.0.1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Approve
gl: Aprobar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Default
gl: Predeterminado

en: Notes
gl: Notas

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Approved
gl: Aprobado

en: Pending
gl: Pendente

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Embed
gl: Incrustar

en: Delete request
gl: Borrar solicitude

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
