Workbench Approver (1.0.1) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Required
gu: જરૂરી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Approved
gu: મંજૂર

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
