Workbench Approver (1.0.1) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Approve
he: אשר

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Reset
he: איתחול

en: Required
he: נדרש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Notes
he: הערות

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Approved
he: מאושר

en: Pending
he: ממתינות

en: Due date
he: תאריך יעד

en: User name
he: שם משתמש

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Embed
he: הטמעה

en: Delete request
he: מחק בקשה

en: Outdated
he: מיושן

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Workbench
he: שולחן עבודה
