Workbench Approver (1.0.1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
