Workbench Approver (1.0.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ
