Workbench Approver (1.0.1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Required
lv: Obligāts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Pending
lv: Gaida

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Delete request
lv: Dzēst pieprasījumu

en: Outdated
lv: Novecojis

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Content revision
lv: Satura revīzija
