Workbench Approver (1.0.1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Approve
mg: Ekena

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: User
mg: Mpampiasa
