Workbench Approver (1.0.1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Required
mr: आवश्यक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
