Workbench Approver (1.0.1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
