Workbench Approver (1.0.1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Required
nn: Påkrevd

en: Default
nn: Standard

en: Notes
nn: Notat

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
