Workbench Approver (1.0.1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Approve
oc: Aprovar

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Required
oc: Requesit

en: Default
oc: Per defaut

en: Notes
oc: Nòtas

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Sort by
oc: Triar per

en: Approved
oc: Aprovat

en: Pending
oc: En espèra

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Embed
oc: Integrat

en: Outdated
oc: Obsolète

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Content revision
oc: Revision de contengut
