Workbench Approver (1.0.1) - en to pl translation catalogue (43 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Requested
pl: Żądane

en: Reset
pl: Resetuj

en: Required
pl: Wymagane

en: Default
pl: Domyślny

en: Notes
pl: Notatki

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Pending
pl: Oczekujące

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Embed
pl: Osadzony

en: Delete request
pl: Usuń wniosek

en: Outdated
pl: Nieaktualne

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Content revision
pl: Wersja zawartości

en: View notes
pl: Przeglądanie notatek

en: The moderation state of the referenced content.
pl: Stan moderacji wskazywanej zawartości.

en: Content entity type ID
pl: ID typu encji zawartości

en: The ID of the content entity type this moderation state is for.
pl: ID typu encji zawartości, której dotyczy ten stan moderacji.

en: Content entity ID
pl: ID encji zawartości

en: The ID of the content entity this moderation state is for.
pl: ID encji zawartości, której dotyczy ten stan moderacji.

en: Content entity revision ID
pl: ID wersji encji zawartości

en: The revision ID of the content entity this moderation state is for.
pl: ID wersji encji zawartości, której dotyczy ten stan moderacji.

en: Content moderation state
pl: Stan moderacji zawartości

en: The workflow the moderation state is in.
pl: Przepływ pracy, w którym znajduje się stan moderacji.
