Workbench Approver (1.0.1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Approve
ps: منل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Required
ps: غوښتى

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Approved
ps: منل شوي

en: User name
ps: کارن نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Embed
ps: نصبول

en: - All -
ps: - ټول -
