Workbench Approver (1.0.1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
