Workbench Approver (1.0.1) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Required
sk: Povinné

en: Default
sk: Predvolené

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Approved
sk: Schválené

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Approval status
sk: Stav schválenia

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Embed
sk: Vložiť

en: Delete request
sk: Vymazať žiadosť

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Content revision
sk: Revízia obsahu

en: Content moderation state
sk: Stav moderovania obsahu
