Workbench Approver (1.0.1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Approve
sl: Odobri

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Required
sl: Obvezno

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Pending
sl: Čaka
