Workbench Approver (1.0.1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
