Workbench Approver (1.0.0) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Approve
ur: منظور

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Required
ur: درکار

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
