Workbench Email (2.0.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
