Workbench Email (2.0.1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Format
lv: Formāts

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Roles
lv: Lomas

en: Fields
lv: Lauki

en: Role
lv: Loma

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Transition
lv: Pāreja

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Email Template
lv: E-pasta veidne

en: Restrict to the selected roles
lv: Ierobežot tikai atlasītajām lomām
