Workbench Email (2.0.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Author
mr: लेखक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Format
mr: रचना

en: ID
mr: आय डी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Bundle
mr: बंडल

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
