Workbench Email (2.0.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Format
sl: Oblika

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Roles
sl: Vloge

en: Machine name
sl: Strojno ime
