Workbench Email (2.0.1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Roles
sv: Roller

en: Fields
sv: Fält

en: Role
sv: Roll

en: Provider
sv: Leverantör

en: Template
sv: Mall

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Transition
sv: Övergång

en: Templates
sv: Mallar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Restrict to the selected roles
sv: Begränsa till valda roller

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Reply to
sv: Svara på

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sv: %type: @message i %function (rad %line av %file).
