Workbench Email (2.1.1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች
