Workbench Email (2.1.1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Format
th: รูปแบบ

en: ID
th: ไอดี

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Bundle
th: กลุ่ม
