Workbench Email (2.2.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Label
jv: Judul

en: Recipients
jv: Penerima

en: Roles
jv: Parāgā

en: Fields
jv: Field

en: Role
jv: Parāgā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
