Workbench Email (2.2.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Label
ug: بەلگە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Reply to
ug: ئىنكاس يوللاش
